FORTS, AVIĀCIJAS BRĪNUMI UN SPIEGU SPĒLES KAUŅĀ
12.05.2018.

CEĻOJUMA PROGRAMMA
07:00 Izbraukšana no Rīgas.

Ekskursija ar gidu Kauņas Devītajā fortā "Okupācijas muzejs - Devītais forts - Forta pazemes ejas". Ekskursijas laikā iepazīsim vienu no reiz ļoti nozīmīgā Kauņas cietokšņa sastāvdaļām - Devīto fortu, kas bijis gan aizsardzības būve, gan cietums Lietuvas pirmās brīvvalsts un padomju okupācijas laikā, gan ebreju masu slepkavību vieta vācu okupācijas laikā. Tāpat te apskatīsim gigantisko Devītā forta memoriāla kompleksu, kas veidots tipiskā padomju laika brutālās arhitektūras stilā. 

Brīvais laiks pusdienām.

Lietuvas aviācijas muzejs ir neliels, bet interesants muzejs, kas bieži paliek ārpus ierastajām tūristu takām. Dosimies ekskursijā pa to kopā ar gidu, iepazīsim Lietuvas aviācijas vēsturi no tās pirmsākumiem līdz šodienai, apskatīsim muzeja ekspozīcijā esošos lidaparātus un priekšmetus. 

Dosimies aizraujošā ekskursijā uz unikālu vietu Kauņā - muzeju, kas izveidots bunkurā 6 m zem zemes. Šis ir privāts muzejs ar vairāk nekā 1200 eksponātiem. Muzeja unikālajā kolekcijā redzēsim reiz slepeno izdzīvošanas aprīkojums, kuru izmantoja PSRS Iekšlietu Tautas komisariāts, VDK un speciālās militārās vienības. Spiegu spēles te kļūst pavisam īstas! Tāpat te ir unikāla gāzmasku un cita civilās aizsardzības ekipējuma un ierīču kolekcija, ekspozīcija, kas saistīta ar aviācijas drošību, Baltijas valstīs lielākā ekspozīcija, kas veltīta radiosakariem un telefona sakariem abu pasaules karu laikā. 

Mājupceļš. Atgriešanās Rīgā ap 23:00-24:00.

Speciālā cena līdz 20. aprīlim - 47 EUR/1 per.
Standarta cena - 55 EUR/1 per.


Bērniem līdz 12 gadiem:
Speciālā cena līdz 20. aprīlim - 41 EUR/1 per.
Standarta cena - 49 EUR/1 per.

Cenā iekļauts:
- komfortabls autobuss programmā norādītajā maršrutā;
- ekskursija ar gidu un ieejas maksa Kauņas Devītajā fortā;
- ekskursija ar gidu un ieejas maksa Lietuvas Aviācijas muzejā;
- ekskursija - piedzīvojums ar gidu un ieejas maksa Kauņas aukstā kara bunkurā;
- grupas vadītāja pakalpojumi.

Cenā nav iekļauts:
- ēdināšana;
- personīgie izdevumi, suvenīri;
- ceļojuma apdrošināšana.

PIESAKIES ŠEIT:

© Dark Tourism Tours
+371 26870269
[email protected]

 .